X

کتاپ

کتاپ

کتاپ اولین سامانه آنلاین امانت کتاب می باشد که با استفاده از آن می توانید بسیار ارزان کتاب بخوانید و به حقوق صاحب اثر و نویسندگان نیز احترام بگذارید. با پرداخت حق اشتراک می توانید به هزاران کتاب به صورت نامحدود دسترسی پیدا کنید و در هر زمان و مکانی آن ها را بخوانید.

جمعه 17 فروردین 1397

کتاپ اولین سامانه آنلاین امانت کتاب در کشور می باشد که هدف از ساخت آن امکان دسترسی نامحدود به کتاب ها با هزینه ای بسیار پایین برای کاربران می باشد . با استفاده از کتاپ دیگر نیازی نیست ده ها هزار تومان برای دسترسی به کتابی پرداخت کنید.

با پرداخت تنها نه هزار تومان به صورت ماهانه ، می توانید به هزارن کتاب در موضاعات مختلف دسترسی پیدا کنید.برای پرداخت مبلغ نیازی به وارد کردن اطلاعات بانکی خود ندارید و می توانید بلکه خیلی راحت از طریق سیم کارت خود این کار را انجام می دهید. یکی از ویژگی های متمایز کننده ی کتاپ ، آپلود کتاب های جدید می باشد چراکه هر روز کتاب های جدید داخل برنامه قرار داده می شوند.

رابط کاربری بسیار زیبا و آسان دیگر ویژگی متمایز کننده کتاپ می باشد. در کتاپ به راحتی می توانید کتاب های نویسندگان ، ناشران و سبک های مورد علاقه خود را جستجو کنید و کتاب مورد علاقه ی خود را به راحتی مطالعه کنید.

بخش مطالعه کتاب ها بسیار شبیه کتابخوانی طبیعی می باشد ، حالت ورق زدن ، رنگ ورقه ها و کلمات بسیار شبیه خواندن کتاب های کاغذی می باشد و این دیگر ویژگی کتاپ می باشد که در اپلیکیشن های کتابخوان دیگر موجود نمی باشد.

شما همچنین می توانید فونت ، اندازه ، رنگ پس زمینه ، نحوه ورق زنی و بسیاری از تنظیمات کتابخوانی را تغییر دهید ، در کتاب ها به جستجوی کلمات و عبارات مورد نظر خود بپردازید ، بخش مورد علاقه ی خود در کتاب ها را علامت گذاری کنید و با دوستان خود از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

;
appstore

همین الان کتاَپ را دانلود کنید!

کتاَپ اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران می باشد که به شما امکان دسترسی قانونی و نامحدود به هزاران کتاب ، رمان ، مجله و کتاب صوتی را می دهد .
با کتاَپ خوب بخوانید، بیشتر بخوانید ...

دانلود از:

دانلود از چارخونه دانلود مستقیم کتاپ
mockup