X

کتاب های برتر هفته " هفته ی اول مرداد "

کتاب های برتر هفته " هفته ی اول مرداد "

در هفته ی اول مرداد پرطرفدار ترین کتاب های اپلیکیشن کتاپ به صورت زیر بوده اند 1. کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد 2. 101 بازی مهارت زندگی 3. پیروزی به عبارت دیگر : پپ گواردیولا 4. سفرهای رضا شاه پهلوی 5. راه حل جایگزین در قسمت زیر اطلاعاتی از این کتاب ها را می خوانید

شنبه 6 مرداد 1397

کتاب برتر هفته ، دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد

کتاب دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد ، اثری از نویسنده ی فرانسوی آنا گاوالدا می باشد که در سال های اخیر به یکی از نویسندگان معروف دنیا تبدیل شده است. این کتاب شامل دوازده داستان کوتاه عاشقانه می باشد و در مدت زمان کمی توانست موفقیت بسیاری را در دنیا کسب کند.

 

101 بازی مهارت زندگی

همانطور که از نام کتاب پیداست ، نویسنده تعداد 101 بازی و نحوه ی انجام آن ها را در این کتاب گنجانده است و گروه هدف این کتاب کودکان 6 تا 12 ساله می باشند و این کتاب بسیار برای والدین مفید می باشد.

 

پیروزی به عبارت دیگر : پپ گواردیولا

کتاب پیروزی به عبارت دیگر نوشته ی روزنامه نگار معروف گیلم بالاگه می باشد که در آن به زندگی مربی معروف این روزها پپ گواردیولا پرداخته است. بخش اعظم این کتاب را دوران مربی گری پپ در بارسلونا در بر می گیرد و یک بخش مهم آن به این سوال پرداخته است : چرا پپ در زمان اوج و موفقیت بارسلونا را ترک کرد؟

 

سفر های رضا شاه

در این کتاب از سفر های رضا شاه به مازندران می خوانیم ، او دلیل سفر هایش را اینگونه عنوان کرده است :

عد از قبول سلطنت ایران، اولین سفری که در خاطر من نقش بست مسافرت به مازندران بود به دو دلیل:

اول. تا راه مازندران به تهران باز نشود، تهران نمی‌تواند آسایش نعمت داشته باشد. مازندران است که بزرگترین روزنه‌ی اقتصادیات را به روی تهران می‌گشاید، چون فعلا راهی بین تهران و مازندران موجود نیست، من می‌خواهم شخصا بیندیشم که از کدام و با چه وسیله‌ای باید محظور سلسله جبال البرز را مرتفع سازم؟

 

راه حل جایگزین

کتاب راه حل جایگزین نوشته ی شریل سندبرگ می باشد که یکی از رهبران کسب و کار در فیسبوک می باشد.او در این کتاب سعی نموده به خوانندگلن راه های کسب انگیزه در زندگی را نشان دهد.

 

تمامی این کتاب ها را می توانید در اپلیکیشن کتابخوان کتاپ مطالعه کنید.

 

;
appstore

همین الان کتاَپ را دانلود کنید!

کتاَپ اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران می باشد که به شما امکان دسترسی قانونی و نامحدود به هزاران کتاب ، رمان ، مجله و کتاب صوتی را می دهد .
با کتاَپ خوب بخوانید، بیشتر بخوانید ...

دانلود از:

دانلود از چارخونه دانلود مستقیم کتاپ
mockup