X

کتاب های برتر هفته " هفته اول شهریور "

کتاب های برتر هفته " هفته اول شهریور "

پنج کتاب برتر هفته اول شهریور ماه اپلیکیشن کتاپ معرفی شدند. این کتاب ها بر اساس تعداد دانلود انتخاب شده اند و به ترتیب بر اساس تعداد دانلود عبارتند از : 1. سفر های رضا شاه پهلوی از هارون و هومن 2. لکه ای بر دیوار از ویرجینیا وولف 3.سقوط از آلبر کامو 4. پپ گواردیولا : پیروزی به عبارت دیگر از گلیم بالاگه 5. راه حل جایگزین از شریل سندبرگ

شنبه 10 شهریور 1397

کتاب برتر هفته " سفرهای رضا شاه پهلوی " از هارون و هومن

از رضا شاه چنین نقل شده است که  : بعد از قبول سلطنت ، اولین سفری که در خاطر من نقش بست مسافرت به مازندران بود .

اول. تا راه مازندران به تهران باز نشود، تهران نمی‌تواند آسایش نعمت داشته باشد. مازندران است که بزرگترین روزنه‌ی اقتصادیات را به روی تهران می‌گشاید، چون فعلا راهی بین تهران و مازندران موجود نیست، من می‌خواهم شخصا بیندیشم که از کدام و با چه وسیله‌ای باید محظور سلسله جبال البرز را مرتفع سازم؟

البرز را بشکافم و تهران را به مازندران متصل سازم و نعمات مازندران را با نزدیکترین فاصله نصیب تهران ساخته و در عین حال مازندران را نیز با وجود آن همه نعمت‌های طبیعی از فقر و بی سامانی نجات بخشم.

دوم. مازندران خانه من است، مسقط‌الراس من است. احساسات و عواطف من طبعا به طرف مازندران صعود می‌کند و هزاران احساس و عاطفه هم طبعا از مازندران به طرف من در پرواز است.

 

دومین کتاب پرطرفدار هفته " لکه ای بر دیوار " از ویرجینیا وولف

لکه ای بر دیوار از مجموعه داستان های کوتاه نوشته شده از ویرجینیا وولف می باشد . داستان کتاب از زبان زنی بی نام و نشان روایت می شود که در اتاقش نشسته و ناگهان لکه ای را بر روی دیوار مشاهده می کند. لکه ای بر دیوار اولین داستانی است که توسط ویرجینیا وولف به چاپ رسید.

 

سقوط ، اثری از آلبر کامو

سقوط داستان ژان باپیست کلمنس ، یک وکیل اهل فرانسه می باشد که در این کتاب به اعتراف در رابطه با زندگی خود می پردازد. او فکر می کند که در تمام زندگی اش فردی فریب کار و دورو بوده است و از سبک زندگی خود راضی نیست و احساس گناه می کند ، حالا این احساس گناه باعث شده که او تمام رورش را در کافه ای در آمستردام بگذراند و به زندگی اش فکر کند.

 

پپ گواردیولا ، پیروزی به عبارت دیگر

کتاب پیروزی به عبارت دیگر توسط گلیم بالاگه نوشته شده است که یک روزنامه نگار متخصص در زمینه فوتبال می باشد. بخش اعظم این کتاب را دوران مربی گری پپ گواردیولا در بارسلونا شامل می شود. بخش مقدمه این کتاب توسط اسطوره منچستر یونایتد یعنی سر الکس فرگوسن نوشته شده است .

 

راه حل جایگزین از شریل سندبرگ

شریل سندبرگ در زندگی شخصی خود با یک تراژدی مواجه شد یعنی مرگ همسرش . او پس از این رویداد تلخ بسیار غمگین و محزون شد و به صورت تدریجی از زندگی اجتماعی فاصله گرفت . او با کمک دوستش که استاد روانشناسی در یکی از دانشگاه های معروف آمریکا بود توانست بر این حال خود غلبه کند و به زندگی اجتماعی بازگردد. کتاب راه حل جایگزین از پرفروش ترین کتاب های سال گذشته در آمریکا می باشد و افراد بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی از این کتاب صحبت می کنند.

 

تمامی کتاب های فوق را می توانید از اپلیکیشن کتاپ ، اولین سامانه آنلاین امانت کتاب در کشور ، دانلود کنید.

 

;
appstore

همین الان کتاَپ را دانلود کنید!

کتاَپ اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران می باشد که به شما امکان دسترسی قانونی و نامحدود به هزاران کتاب ، رمان ، مجله و کتاب صوتی را می دهد .
با کتاَپ خوب بخوانید، بیشتر بخوانید ...

دانلود از:

دانلود از چارخونه دانلود مستقیم کتاپ
mockup