X

کتاب های برتر هفته " هفته ی سوم مرداد "

کتاب های برتر هفته " هفته ی سوم مرداد "

پنج کتابی که بیشترین تعداد خواننده و دانلود را در هفته ی سوم مرداد در اپلیکیشن کتاپ داشته اند معرفی شدند. در بین پنج کتاب معرفی شده ، دو عنوان از نویسنده ی معروف فرانسوی زبان آلبر کامو وجود دارد. در بخش زیر به صورت خلاصه سعی کرده ایم تا توضیحی در رابطه با هرکدام از این کتاب ها بدهیم.

شنبه 20 مرداد 1397

قوانین زبان بدن

کتاب قوانین زبان بدن که توسط جودی جیمز نوشته شده است ، سعی می کند تا به شما کمک کند تا توسط فراگرفتن قواعد و اصول زبان بدن تصویری را که می خواهید در ذهن دیگران ثبت کنید. البته این کتاب جنبه دیگری نیز دارد و آن این است که به شما کمک می کند تا معنی رفتار دیگران را بهتر و راحتتر درک کنید. کتاب قوانین زبان بدن توسط انتشارات صابرین به چاپ رسیده است.

طاعون

طاعون اثری از آلبر کامو نویسنده و فیلسوف شهیر فرانسوی می باشد. در کتاب طاعون داستان شهری تعریف می شود که در اثر شیوع بیماری طاعون تمامی راه های ارتباطی با آن بسته شده است و مردم این شهر در آن زندانی می شوند. طاعون در این کتاب جنبه ای سمبلیک دارد و می تواند هر بلا و یا تیره بختی باشد که انسان امروزی دچار آن شده است.

 

تاریخ مسیحیت ، از دین عیسی ( ع ) تا دین روم

کتاب فوق اثری از محمد حقانی فضل می باشد که در پنج فصل به بررسی پیدایش مسیحیت ، زندگی و تولد حضرت عیسی (ع) ، مشکلات جنگ های آن ها با رومیان و پیدایش حواریون می پردازد.

 

مجموعه نثر طنز

علی رضا لبش از طنز پردازان معروف کشورمان می باشد که به واسطه ی تحصیلات خود در رشته ی جامعه شناسی ، سبکی منتقدانه و جامعه شناسانه دارد. کتاب فوق برگزیده ای از آثار وی در جشنواره طنز سراسری تهران می باشد.یکی از ویژگی های جذاب این کتاب رویکرد علمی و جامعه گرایانه آن است . علی رضا لبش در این کتاب از مباحثی همچون قوانین فیزیک و فلسفه سخن می گوید.

سقوط

دومین کتاب برگزیده این هفته از آلبر کامو سقوط نام دارد. سقوط از آن دسته از رمان هاست که بسیار جنبه فلسفی دارد و می توان آن را به عنوان کتابی برای آموزش فلسفه خواند. داستان کتاب از زبان فردی به نام " ژان باتیس کلمانس " تعریف می شود که داستان زندگی اش را برای غریبه ای تعریف می کند. از نظر وی این داستان بیشتر یک اعتراف است تا یک بیوگرافی.

 

تمامی کتاب ها را می توانید از اپلیکیشن کتابخوان کتاپ ، اولین سامانه آنلاین امانت کتاب در کشور ، دانلود کنید.

#باکتاپ_بخوانید.

 

 

 

 

 

;
appstore

همین الان کتاَپ را دانلود کنید!

کتاَپ اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران می باشد که به شما امکان دسترسی قانونی و نامحدود به هزاران کتاب ، رمان ، مجله و کتاب صوتی را می دهد .
با کتاَپ خوب بخوانید، بیشتر بخوانید ...

دانلود از:

دانلود از چارخونه دانلود مستقیم کتاپ
mockup