X

انتشار خبر مربوط به معرفی کتاَپ در ایسنا [...]

انتشار خبر مربوط به معرفی کتاَپ در ایسنا ISNA

انتشار خبر مربوط به معرفی کتاَپ در ایسنا ISNA

معرفی کتاَپ، ویژگی های آن، مقایسه با دیگر اپلیکیشن های مجازی کتاب موجود و برتری کتاَپ از جمله موضوعاتی ست که به آن اشاره شده است.

دوشنبه 19 شهریور 1397

در بخشی از این گزارش میخوانیم:

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام کتاَپ|KetApp به عنوان اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران، یکی از معضلات جامعه امروز، کم رنگ بودن سهم کتاب در زندگی مردم است. بسیاری از نوجوانان و جوانان امروزی ترجیح می‌دهند زمان خود را در فضای مجازی و اینترنت بگذرانند و کتاب خواندن، به صورت سنتی، برای آن ها مفهومی غریب و ناآشنا شده است. یکی از راه حل‌های پیشنهاد شده برای استفاده از ظرفیت بسترهای مجازی در حوزه کتاب، معرفی و توسعه اپلیکیشن‌های کتابخوان است. اپلیکیشن‌های کتابخوان یک ویژگی بسیار مهم دارند و آن صرفه‌جویی در وقت برای پیدا کردن کتاب‌ها است. حالا با استفاده از این اپلیکیشن‌ها، نسل جوان می‌تواند در محیطی که بسیار به آن علاقه‌مند شده همچون موبایل و تبلت، کتاب بخواند.

افراد برای استفاده از این اپلیکیشن کافیست عضو اپلیکیشن شده و حق عضویت مربوطه را پرداخت کنند. هزینه عضویت یک ماه در اپلیکیشن کتاپ کمتر از 10 هزار تومان است و کاربران می‌توانند با پرداخت این مبلغ هر تعداد کتابی را که می‌خواهند از اپلیکیشن کتاپ به امانت بگیرند. این نوع از اپلیکیشن‌های کتابخوان برای اولین بار است که در ایران معرفی می‌شود.

لینک گزارش:  https://www.isna.ir/news/97061909335

 

برای دریافت اَپ می توانید از طریق سایت و یا گوگل پلی اقدام نمایید.

با کتاب های ما در اپلیکیشن کتاَپ همراه باشید.

 

 

 

;
appstore

همین الان کتاَپ را دانلود کنید!

کتاَپ اولین سامانه امانت آنلاین کتاب در ایران می باشد که به شما امکان دسترسی قانونی و نامحدود به هزاران کتاب ، رمان ، مجله و کتاب صوتی را می دهد .
با کتاَپ خوب بخوانید، بیشتر بخوانید ...

دانلود از:

دانلود از چارخونه دانلود مستقیم کتاپ
mockup